Facebook

Newsletter

Informacje o nowościach prosto na Twój email

Adres e-mail
e-mail

Program SMART

Jest narzędziem w postaci nakładki na programy typu Cad (ZwCad® i Autocad®), która ma za zadanie przyspieszyć i ułatwić projektowanie Lekkiego Stropu Panelowego SMART przy równoczesnym zachowaniu założeń producenta. Za czytelnym i intuicyjnym menu programu, kryją się algorytmy, które czuwają nad poprawnym i ekonomicznym rozkładem płyt na stropowanych powierzchniach. Program prócz tworzenia części rysunkowej rozkładu płyt, pomaga również w tworzeniu zestawień, co pozwala uniknąć błędów na etapie zliczania i zamawiania płyt na budowę. Moduł tworzenia zestawień w postaci rysunkowej, pozwala za pomocą kilku kliknięć zwymiarować wycięcia w płytach, co ułatwia ich produkcję.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dzięki synchronizacji aplikacji z programami do projektowania na platformy AutoCAD i ZWCAD, wrysowanie Lekkiego Stropu Panelowego SMART w projekt zabiera tylko kilka minut.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Wysoki komfort pracy uzyskany dzięki intuicyjnej obsłudze pozwala bardzo szybko poznać i praktycznie wykorzystać możliwości programu.

PRECYZJA DZIAŁANIA

Działanie programu redukuje do minimum możliwość popełnienia błędu w projekcie informując o tym użytkownika stosowną komendą.

WYGODA DZIAŁANIA

Układasz strop jak klocki modularne! Poza tym masz możliwość wygenerowania zestawienia użytych płyt wraz z kosztorysem do arkusza excell. Istnieje również możliwość numerowania płyt, co ułatwia montaż stropu na budowie.