Facebook

Newsletter

Informacje o nowościach prosto na Twój email

Adres e-mail
e-mail

Korzyści dla Developera

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z auta wyposażonego w lekki dźwig typu HDS. Strop wykonany z paneli SMART charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem montażu. Sam montaż stopu jest prosty i nie zajmuje dużo czasu – do jego wykonania wystarczy dwóch pracowników, którzy mogą ułożyć strop jednej kondygnacji w dwie godziny!

Lekki Strop Panelowy SMART wpisuje się idealnie w najnowsze trendy redukcji czasu inwestycji, przy zachowaniu najlepszych parametrów technicznych produktu.

Zmniejszenie kosztu inwestycji

Lekki Strop Panelowy SMART to pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Decydując się na SMARTA unikamy kosztów związanych z nadlewaniem betonu oraz kupnem drogiego drewna szalunkowego. Dzięki temu Państwa inwestycja będzie jeszcze bardziej opłacalna. W ogólnym zestawieniu kosztów montażu stropu SMART jest tańszy od stropu typu TERIVA.

Legenda:

* Wszystkie ceny są cenami netto/m2
Cena 1m2 stropu zależy od rodzaju zbrojenia wykorzystywanego w procesie produkcyjny , rozpiętości oraz nośności panelu.
Powyższe zestawienie cenowe nie jest ofertą handlową w rozumienia kodeksu cywilnego jak też prawa handlowego i ma charakter poglądowy.
** wykonanie warstwy z zaprawy wyrównawczej
*** Do obliczeń przyjęto stropy o rozpiętości 6m, 50 mb wieńca/100 m2 stropu (stal+beton)

Przyśpieszenie prac budowlanych

Specjaliści firmy Fabryka Stropów Sp. z o.o., którzy opracowali system „ 2+2”, sprawia on, że dwóch pracowników wystarczy, aby precyzyjnie ułożyć Lekki Strop Panelowy SMART w bardzo krótkim czasie.

Lekki Strop Panelowy SMART znacznie przyśpiesza prace budowlane na budowie. Przykładem może być inwestycja realizowana dla KMDDEVELOPER w Daszewicach, gdzie 750 m2 stropu udało się ułożyć w niespełna 16 godzin!

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji zdjęciowej z montażu.

Wzorcowa akustyka pomieszczeń

Stosując strop SMART deweloperzy zyskują pewność, że ich klienci będą zadowoleni z akustyki budynku. Geometria produktu w połączeniu z wysokiej klasy betonem, sprawiają, że akustyka prezentowanego rozwiązania jest dużo wyższa niż np. w przypadku stropów gęstożebrowych. Poziom izolacyjności akustycznej dla stropu SMART wynosi bowiem 54 dB, jest to wynik o 4 dB wyższy od izolacyjności akustycznej stropów gęstożebrowych. Podkreślić należy, że różnica 3 dB to dwukrotnie większy komfort akustyczny dla przebywającego w pomieszczeniu człowieka.

SMART nie zajmuje miejsca na placu budowy

Zastosowanie stropu SMART pozwala uniknąć nieporządku na placu budowy, pojawiającego się przy okazji użycia innych systemów, jak np. zalegające stemple, deski, palety itp. , gdyż panele przyjeżdzają ponumerowane i są od razu montowane na murach budynku.

SMART przedłuża sezon budowlany

Lekki Strop Panelowy SMART może być montowany nawet przy dużym spadku temperatury. Przymrozki i chłodne noce nie stanowią w jego przypadku żadnego problemu. Dzięki wybraniu Lekkiego Stropu Panelowego SMART sezon budowlany trwa dłużej!