Facebook

Newsletter

Informacje o nowościach prosto na Twój email

Adres e-mail
e-mail

Klient

Witamy w strefie Klienta

Wybór stropu to ważna decyzja dla każdej osoby rozpoczynającej budowę własnego domu. Dobrze wybrany strop powinien zapewnić nam przede wszystkim komfort użytkowania na długie lata.  Warto o tym pomyśleć na tyle wcześnie aby ustalić z wykonawcą koszty montażu w zależności od rodzaju stropu bo różnice w robociźnie mogą być kilkunastokrotne.

Na finalną jakość naszego stropu wpływ ma wiele czynników:

  • jakość kruszywa wykorzystanego w produkcji belek i pustaków (czy innych elementów betonowych) wpływając bezpośrednio na wytrzymałość stropu,
  • beton dostarczany na budowę, który niejednokrotnie jest wątpliwej jakości,

osobnym i bardzo istotnym elementem finalnego stanu stropu jest etap wykonawczy, który powinien być przeprowadzony rzetelnie i zgodne z techniką budowlaną. Niestety ale wraz z presją na obniżenie ceny pojawia się tendencja do pomijania wielu istotnych elementów (jak np. dodatkowe zbrojenia) czy również dalekie upraszczanie pewnych prac wykonawczych aby przyspieszyć czas montażu.

Kuszącą alternatywą dla stropów gęstożebrowych jest strop prefabrykowany np. STROP SMART, który jest nie tylko tańszy w rozliczeniu finalnym ale również zapewnia bardzo szybki montaż i redukuje do minimum ewentualne błędy i zaniechania wykonawcze. Zapewnia również bardzo dobrą akustykę pomieszczeń oferując przy tym nieporównywalne z TERIVĄ parametry wytrzymałościowe co pozwala na dużą swobodę w aranżacji pomieszczeń. Jakość tego produktu jest dużo wyższa i podlega stałej kontroli laboratoryjnej dając gwarancję zadowolenia Użytkownika podczas różnorakiej eksploatacji.

Udostępniamy Państwu również Poradnik Klienta, który stanowi kompendium wiedzy o aktualnie dostępnych na polskim rynku systemach stropowych. Jest to doskonała lektura dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego rozwiązania stropu dla swojego domu.

Zachęcamy także do zadawania nam dodatkowych pytań oraz przesyłania projektów do wyceny. Można to zrobić wypełniając jeden z formularzy kontaktowych w zakładce Zapytaj o SMARTA lub Wyślij projekt do wyceny.

Strony działu:

 

Więcej produktów marki KONBET znajdą Państwo na stronie www.konbet.pl